Stipendia, brigády a praxe v Městské nemocnici, a.s. Dvůr Králové

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje, a.s.

Stipendia v Městské nemocnice, a.s.

Město Dvůr Králové nad Labem v roce 2018 založilo Nadační fond pro podporu Městské nemocnice, a.s. ve Dvoře Králové nad Labem, jehož účelem je peněžní a věcná podpora našeho zdravotnického zařízení. Nadační fond pro podporu Městské nemocnice a s. vyhlásil „Stipendijní program“ na zajištění nových nelékařských zdravotnických pracovníků pro nemocnici. Stipendium pro jednoho příjemce činí: 80 000,–Kč. Stipendijní program je vypisován dvakrát ročně.

Veškeré informace a podmínky pro poskytnutí stipendia jsou dostupné na webových stránkách Městské nemocnice, a. s., v sekci Nadační fond.

Kontaktní osobou pro program je Mgr. Eva Neumannová, tel.:499300622, e-mail neumannova@mndk.czTěšíme se na Vás, že posílíte řady našich zdravotníků.

Pokud hledáte brigádu nebo potřebujete získat praxi na akreditovaném pracovišti, neváhejte nás kontaktovat.

Hledáme studenty a studentky zdravotnických škol. Praxi získáte na lůžkových odděleních v naší nemocnici pod dohledem kvalifikovaného personálu. Po ukončení studia Vás rádi přivítáme v našem kolektivu.

Písemné žádosti s životopisem posílejte na e-mail: lasova@mndk.cz nebo pro více informací kontaktujte hlavní sestru: Mgr. Janu Holanovou tel.: 499300733 nebo e-mail holanova@mndk.cz

Praxe a stáže studentů vysokých škol, lékaři

Ve dvorské nemocnici máte možnost absolvovat praxi na akreditovaném pracovišti interny, chirurgie a urologie, kde se Vám budou věnovat zkušení lékaři. Pokud Vaše univerzita nemá s naší nemocnicí uzavřenou rámcovou smlouvu na vzdělávání, postupujte dle pokynů na našich webových stránkách v sekci kariera, kde najdete odkaz na dotazník o stáži.