Stipendia, brigády a praxe v Oblastní nemocnici Jičín

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje, a.s.

1. Možnost stipendií v jičínské nemocnici

Na základě jednání Oblastní nemocnice Jičín a.s. a zastupitelstva měst Jičína, Nové Paky a Nového Bydžova byl k 26. 9. 2018 založen „Nadační fond nemocnice Jičín“. Cílem fondu je jednak získávat finanční podporu na přístrojové vybavení v Oblastní nemocnici Jičín a. s., ale hlavně přispívat na stipendia budoucím praktickým i všeobecným sestrám, laborantům, porodním asistentkám a fyzioterapeutům.

Stipendijní program je vypisován jednou ročně a jeho pravidla najdete zde: https://nemjc.cz/…fond-onjc-as

Kontaktní osobou pro program je Ing. Romana Doubková, tel.: 493 582 225, romana.doubkova@nemjc.cz . Očekáváme, že tímto krokem se podaří motivovat studenty zdravotnických škol k posílení našich řad a k práci pro Oblastní nemocnici Jičín.

2. Hledáte smysluplnou brigádu? Potřebujete získat praxi na akreditovaném pracovišti? Chcete pomoci ošetřovat potřebné a nemocné?

HLEDÁME STUDENTY A STUDENTKY ZDRAVOTNICKÝCH ŠKOL na částečný úvazek při studiu na lůžková oddělení v Jičíně a v Novém Bydžově.

NABÍZÍME:

• Zaškolení kolegyněmi a kolegy

• práci na akreditovaném pracovišti • podporu profesního i kariérního růstu

• spolupráci na úvazek nebo na dohodu

• odpovídající pracovní a platové podmínky

POŽADUJEME:

• odbornou způsobilost v oboru ošetřovatelství

• občanskou a morální bezúhonnost

• ochotu pracovat i ve směnném provozu

• zdravotní způsobilost

Písemné žádosti s životopisem posílejte na e-mail personal@nemjc.cz.

Pro více informací kontaktujte hlavní sestru: Mgr. Moniku Köstingerovou na tel.: 493 582 221 popř. na e-mailu: monika.kostingerova@nemjc.cz. Nebo se rovnou přijďte podívat!

3. Praxe a stáže studentů vysokých škol, lékaři

ONJC a. s. má uzavřené rámcové smlouvy s většinou vysokých škol, v tom případě pak zbytek agendy vyřídí naše referentka na vzdělávání Kateřina Nejedlová, DiS. Pokud Vaše univerzita mezi VŠ s rámcovou smlouvou není, postupujte dle pokynů na webových stránkách nemocnice, budeme od Vás potřebovat vyplnit dotazník o stáži – více na https://nemjc.cz/praxe-a-staze

4. Medici před startem

Cílem projektu Medici před startem je umožnit mladým lékařům rozvíjet své dovednosti a získávat cenné praktické zkušenosti před jejich oficiálním vstupem do praxe. Během programu budou účastníci pracovat pod vedením zkušených lékařů a budou mít možnost aplikovat své teoretické znalosti v reálném nemocničním prostředí. Více o projektu: https://nemjc.cz/…pred-startem