Sestřičky na rehabilitační oddělení

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

Oblastní nemocnice Trutnov a.s. přijme všeobecnou nebo praktickou sestru na rehabilitační oddělení (směnný provoz).

Nástup možný ihned, případně dle vzájemné dohody.

V případě zájmu prosím kontaktujte hlavní sestru Bc. Terezu Dudáčkovou.

Nabízíme:

 • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
 • plný nebo částečný úvazek,
 • nástupní mzdu všeobecné sestry od 42 490 Kč, se specializovanou způsobilostí od 44 550 Kč,
 • nástupní mzdu praktické sestry od 38 100 Kč,
 • motivační stabilizační odměnu, pololetní výkonnostní příplatky,
 • služební byt,
 • možnost turnusových směn,
 • podporu dalšího vzdělávání,
 • řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů: týden dovolené navíc, výhodné a chutné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši až 7 200 Kč ročně, benefitní kartu s kreditem až 4 000 Kč ročně, bezplatný přístup do on-line knihovny Bookport.cz (sekce odborné literatury i beletrie), příspěvek na kulturní, sportovní, zájmové (včetně vzdělávacích) a společenské akce do výše 4 000 Kč za rok, 1× ročně příspěvek na rekreaci z katalogu CK ve výši 3 000 Kč pro zaměstnance a 1 000 Kč pro rodinného příslušníka, příspěvek na tábory, soustředění či kroužky pro děti zaměstnanců ve výši 4 000 Kč za rok na jedno nezaopatřené dítě, zvýhodněné nákupy v nemocniční lékárně, doplňky stravy na podporu imunity, finanční bonus za očkování proti chřipce a covidu-19, dovolenou za zvýhodněnou cenu od partnerů nemocnice, společné volnočasové aktivity, příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv a výhodu stabilní práce u jednoho z největších zaměstnavatelů regionu.

Požadujeme:

 • vzdělání – odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb. v příslušném oboru,
 • pozitivní vztah k pacientům,
 • smysl pro týmovou práci, spolehlivost a komunikativnost.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE ZDRAVOTNÍ SESTRY NA REHABILITAČNÍM ODDĚLENÍ?

Náplň práce zdravotní sestry na rehabilitačním oddělení se nijak zásadně neliší od práce na jiném lůžkovém nemocničním oddělení. Stejně jako každé pracoviště, i rehabilitace má svá specifika vyplývající ze skladby hospitalizovaných pacientů. Spektrum diagnóz, se kterými lidé na toto oddělení přicházejí, je napříč lékařskými obory. Sestřičky pečují o pacienty z ortopedie po endoprotézách kloubů, z chirurgie po amputacích, polytraumatech, z neurologie po cévních mozkových příhodách a operacích páteře a určitá část pacientů přichází s chronickými obtížemi z domova, v případě, že pro ně není dostupná ambulantní rehabilitace.

„O naše pacienty se starají kromě lékařů zdravotní sestry, fyzioterapeuti a ergoterapeuti, kteří spolu úzce spolupracují. Sestřička dělá běžnou ošetřovatelskou práci se specifikem konkrétních pacientů. Naším cílem je společně posunout stav pacienta do co nejlepší kondice pro život a pomoci mu k soběstačnosti. Máme možnost vidět, jak se stav našich pacientů den ode dne zlepšuje, a to je velmi optimistické a motivační,“ říká Lucie Weintragerová, vedoucí sestra rehabilitačního oddělení.

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.
Oddělení je akreditováno pro přípravu lékařů ke specializované způsobilosti. Na Rehabilitačním oddělení Oblastní nemocnice Trutnov a.s....